,,Dzień bez plecaka”

Dnia 31.03.23r. w naszej szkole odbył się ,,Dzień bez plecaka”

Zadaniem uczniów i chętnych nauczycieli było przyjście do placówki bez plecaków. Zabawa polegała na tym, aby jednocześnie przynieść do szkoły wszystkie potrzebne książki, zeszyty oraz przybory szkolne. Liczyły się pomysłowość i spryt. Na szkolnych korytarzach można było dostrzec różne ciekawe rzeczy, m.in. podbierak na ryby, kosz do zmywarki, śpiwór, deskorolkę a nawet elegancką koszulę taty.

Najbardziej kreatywne pomysły zostały nagrodzone, jednak trzeba przyznać, że jury miało ogromny dylemat w kwestii wyłonienia zwycięzców.

Wśród uczniów z klas I-III zwyciężyli:

1. Jakub Wojdan z klasy IIIb

2. Michał Domagała z klasy IIb

3. Jakub Bartos z klasy IIb

W klasach IV-VIII nagrody otrzymali:

1. Miłosz Wieczorek z klasy VIIIa

2. Marcelina Wojdan z klasy Va