Dla ósmoklasistów - rekrutacja do szkół średnich

Drodzy uczniowie. Już niedługo będziecie musieli podjąć bardzo ważną decyzję w swoim życiu dotyczącą wyboru szkoły średniej. Być może niektórzy z Was już dokonali wstępnego rozeznania i wiedzą, w jakiej szkole średniej będą kontynuowali naukę. Być może są i tacy, którzy jeszcze zastanawiają się. To rzeczywiście trudna decyzja. Mamy nadzieję, że w podjęciu jej pomoże Wam publikacja przedstawiająca pełną ofertę szkolnictwa ponadpodstawowego, na terenie powiatu staszowskiego. Ponadto w opracowaniu tym znajdziecie informacje związane z terminami rekrutacji. Zapraszamy ósmoklasistów i Rodziców do zapoznania się z publikowaną ofertą.

Link do oferty:

26-04-2021, G K