Bezpieczne wakacje

Każdego roku przychodzi czas na rozmowy z uczniami o bezpieczeństwie w czasie wakacji. Również i w tym roku uczniowie naszej szkoły spotkali się z przedstawicielem KPP w Staszowie, panem Sławomirem Kawalcem. Pan dzielnicowy na spotkaniach z uczniami klas I-III przypomniał dzieciom o właściwych, bezpiecznych zabawach, zachowaniu na drodze, o bezpiecznym zachowaniu nad wodą. Omówił również bardzo ważny temat zachowania się dzieci wobec „obcego”. Tym samym utrwalił wiedzę zdobytą przez uczniów w czasie roku szkolnego. Bardzo dziękujemy panu S. Kawalcowi za możliwość spotkania z uczniami.

21-06-2021, G K