Pierwsze nagrody dla naszych uczniów

Miło nam poinformować, że 10 października w Urzędzie Miasta i Gminy w Staszowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego w ramach ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Uczennice naszej szkoły Agatka Kopacz z klasy Va, Natalia Kufel z klasy VIIIa i Karolina Brocka z klasy VIIIb odebrały nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych oraz Burmistrza Miasta i Gminy Staszów.

Dziękujemy i gratulujemy nagrodzonym uczniom.

Pedagog szkolny

Zdjęcia dostępne na stronie Urzędu Miasta i Gminy w Staszowie: http://staszow.pl/lxxii-sesja-rady-miejskiej-w-staszowie.html

23-10-2018, G K