Nasza uczennica wśród laureatów

31 października w UMiG w Staszowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” 2017. Uczniowie naszej szkoły, jak każdego roku, uczestniczyli w kampanii oraz konkursie plastyczno-literackim, który odbywał się pod hasłem „Na skrzydłach przyjaźni”. Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych przyznało 9 uczniom z terenu gminy Staszów zaszczytny tytuł laureata i nagrody rzeczowe. Wśród tej grupy wyróżnionych znalazła się uczennica naszej szkoły Karolina Brocka.

Nagrody laureatom wręczali Burmistrz Miasta i Gminy Staszów Leszek Kopeć, zastępca Burmistrza Ewa Kondek oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Dominik Rożek. Pan Burmistrz podziękował uczniom za uczestnictwo i zaangażowanie oraz pogratulował osiągniętych wyników.

Koordynator kampanii:

B. Wójcik

Zdjęcia dostępne na stronie UMiG w Staszowie: http://staszow.pl/li-sesja-rady-miejskiej.html

22-02-2018, G K