Nasi uczniowie wśród laureatów

Niezmiernie miło nam poinformować, iż po raz kolejny uczniowie naszej szkoły znaleźli się na liście laureatów ogólnopolskiego konkursu plastyczno – literackiego w ramach kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Zadaniem uczestnika konkursu „Wehikuł czasu. Mój najszczęśliwszy dzień!” było wykonanie pracy plastycznej lub literackiej, prezentującej dowolny dzień z przeszłości lub przyszłości, który według wyobraźni i kreatywności uczestnika konkursu był wyjątkowy (spotkanie, miejsce, osoba).

Laureatami konkursu plastycznego zostali:

Lena Borycka - uczennica klasy IIIb

Hubert Majczak - uczeń klasy VIa