,,Mikołaju, Mikołaju…”

W poniedziałek, 6 grudnia, w naszej szkole zawitał długo wyczekiwany Święty Mikołaj. Chociaż do pokonania miał setki kilometrów, zdążył na czas.

Nie był jednak sam. Przybył w towarzystwie pięknych elfic, które pomagały mu w obdarowywaniu wszystkich dzieci słodkimi podarunkami.

Zarówno młodsi jak i starsi uczniowie docenili tę wyjątkową wizytę i w podziękowaniu recytowali wierszyki, śpiewali piosenki, a nawet częstowali Świętego Mikołaja smakołykami.

Uradowany tymi pięknymi gestami Mikołaj obiecał, że powróci do naszej szkoły za rok.

Dziękujemy, Mikołaju!

19-12-2021, G K