Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Z kulturą mi do twarzy”

Nasza szkoła w roku szkolnym 2021/2022 będzie realizowała Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Z kulturą mi do twarzy”.

W ramach akcji uczniowie klasy III b zaangażują się w wykonanie różnorodnych działań, które wprowadzą ich w świat wartości. Projekt będziemy realizować od 4 października do 29 maja. Jego cele i założenia są zgodne z podstawą programową oraz wytycznymi MEiN na ten rok szkolny. Relacje z realizacji poszczególnych zadań będą dostępne na stronie naszej Szkoły.

30-09-2021, G K