Marsz godności

Jak każdego roku, przedstawiciele naszej społeczności szkolnej, uczestniczyli w obchodach Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

10 maja, wspólnie z kolegami z Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego, kolegami z innych szkół i przedszkoli oraz przedstawicielami władz samorządowych, przemaszerowali w barwnym korowodzie ulicami miasta. Na zakończenie obchodów uczestniczyli we Mszy św. w kościele p.w. Ducha Świętego.

W tej niecodziennej lekcji wychowawczej, integrującej osoby o różnym stopniu sprawności, uczestniczyli w tym roku uczniowie klas III b i IV b.

Pedagog szkolny: B. Wójcik

22-05-2018, G K