Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku

Jak każdego roku, tuż przed zimowymi feriami, uczniowie naszej szkoły spotkali się z przedstawicielem policji st.asp. S.Kawalcem.

Spotkania pana dzielnicowego z każdym zespołem klasowym były okazją do przypomnienia dzieciom i młodzieży o podstawowych zasadach bezpieczeństwa zarówno podczas pobytu w domu jak i w czasie zimowych zabaw na śniegu i lodzie. W tym roku dodatkowo, uczniowie którzy zaplanowali wyjazd na ferie w góry oraz na białą szkołę do Zakopanego, zostali zapoznani z dekalogiem narciarza. Otrzymali także ulotki zawierające najważniejsze informacje dotyczące bezpieczeństwa na stoku narciarskim.

Nasz gość apelował do wszystkich uczniów, aby podczas upragnionego czasu wypoczynku i zabawy byli rozważni, dbali zarówno o swoje bezpieczeństwo, jak i bezpieczeństwo kolegów.

Pedagog szkolony

07-02-2019, G K