Kreatywny Mikołaj w klasie III a

6 grudnia 2021 do klasy III a przybył Święty Mikołaj. Jego wizyty z niecierpliwością oczekiwali wszyscy uczniowie. W tym roku Mikołaj był bardzo kreatywny, bo zamiast słodyczy podarował dzieciom i wychowawczyni koszulki oraz kredki do malowania na tkaninie. Każdy zaprojektował własną koszulkę, która będzie miłą pamiątką. Koszulkę wychowawczyni projektowali wspólnie uczniowie. Namalowali choinkę z bombkami, prezenty, Mikołaja i podpisali się, aby mimo upływającego czasu nauczycielka zawsze o nich pamiętała. Wychowawczyni była mile zaskoczona i wzruszona.

Święty Mikołaj sprawił, że ten dzień był wyjątkowy i pełen radości.

Dziękujemy za wspaniałe prezenty.

Wychowawczyni Monika Skałbania

i uczniowie klasy IIIa