Konkursy z nagrodami

Gorąco zapraszamy uczniów klas I – VIII do wzięcia udziału w konkursach, w ramach ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. A oto szczegółowe propozycje:

„Wehikuł czasu. Mój najszczęśliwszy dzień!”

Zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy plastycznej lub literackiej, prezentującej dowolny dzień z przeszłości lub przyszłości, który według wyobraźni i kreatywności uczestnika konkursu był wyjątkowy (spotkanie, miejsce, osoba).

Praca plastyczna może być wykonana dowolną techniką: może być narysowana, namalowana, wyklejona przy użyciu plasteliny, kolorowego papieru, krepy, itp. Proponowany format papieru to A3.

Praca literacka nadesłana na konkurs może liczyć najwyżej 3 (trzy) strony formatu A4 znormalizowanego druku (5400 znaków). Praca może zostać napisana za pomocą programu komputerowego lub odręcznie. Musi być czytelna.

Zdjęcie swojej pracy możesz wysłać na adres e-mail: wehikul@trzezwyumysl.pl

„Sport to zdrowie – pocztówka dla przyjaciela!”

Zadaniem uczestnika jest wykonanie pocztówki obrazującej aktywność sportową, którą lubi uczestnik konkursu i napisanie krótkiej wiadomości wyjaśniającej dlaczego warto uprawiać sport. Pocztówka może zostać wykonana własnoręcznie. Można też skorzystać ze wzoru pocztówki dostępnego na stronie www.trzezwyumysl.pl/pocztowka2020.

Zdjęcie swojej pracy możesz wysłać na adres e-mail: pocztowka@trzezwyumysl.pl

„Rozwiąż krzyżówkę!”

Zadaniem uczestnika konkursu „Rozwiąż krzyżówkę” jest poprawne rozwiązanie krzyżówki konkursowej i odgadnięcie hasła. Zagadnienia krzyżówkowe odnoszą się między innymi do treści poruszanych w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020.

Rozwiązanie hasła wyślij na adres e-mail: krzyzowka2020@trzezwyumysl.pl

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody! Wszystkie informacje dotyczące konkursów znajdują się na stronie internetowej www.trzezwyumysl.pl w zakładce KONKURSY ZTU.

Zapraszamy do zapoznania się. Na wszystkie pytania związane z konkursami odpowiada pedagog szkolny (poprzez e-dziennik lub Messenger).

21-04-2020, G K