Klasy czwarte z wizytą w bibliotece

W ramach edukacji czytelniczej uczniowie klasy IVA i IVB pod opieką pani Doroty Bajur- Krawieckiej, Grażyny Kowalskiej i Beaty Orszulak wybrali się do Publicznej Biblioteki Miasta i Gminy w Staszowie. Piękny i nowoczesny gmach staszowskiej biblioteki okazał się być miejscem niezwykle przyjaznym dla dziecka, a warsztaty przeprowadzone przez panią Jolantę Gątarską były cennym źródłem informacji na temat etapów powstania i budowy książki.

Czwartoklasiści aktywnie uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych i wykazali się znajomością literatury dziecięcej i młodzieżowej.

Dorota Bajur-Krawiecka

15-09-2022, G K