KARTKA DLA MEDYKA

Wolontariusze i Szkolni Ratownicy PCK przystąpili do ogólnopolskiej akcji „Kartka dla Medyka”. Chcąc okazać wdzięczność pracownikom służby zdrowia za ich trud i poświęcenie, zapewnić o naszym wsparciu i szacunku dla wykonywanej pracy - przygotowali kartki świąteczne. Były one inne, niż zazwyczaj. Oprócz tradycyjnych życzeń zawierały podziękowania dla służb medycznych. „Dziękujemy za Wasz trud i wysiłek!, „Dziękujemy za Waszą pomoc”, „Jesteście bohaterami!”, „Życzymy zdrowych Świąt Wielkiej Nocy!” – tak najczęściej brzmiały podziękowania i życzenia wypisane przez uczniów na kartkach świątecznych.

11-04-2020, G K