Fryderyk Chopin – Polak patriota-zajęcia edukacyjne w bibliotece

5.10.2017r w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Staszów uczniowie klasy VIb uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych pt. „Fryderyk Chopin - Polak patriota”. Podczas spotkania zapoznali się z życiem i twórczością wybitnego polskiego kompozytora i pianisty. Wysłuchali najpopularniejszych mazurków i polonezy oraz uczestniczyli w quizie o życiu i twórczości artysty.

Zajęcia te wprowadziły uczniów w świat wiedzy, pomogły im rozpoznać i utrwalić swoje zainteresowania.

Teresa Garbacka

22-02-2018, G K