Ferie tuż, tuż

Już niebawem rozpoczną się upragnione dla uczniów ferie. Aby były one czasem odpoczynku i bezpiecznego spędzenia czasu wolnego – koniecznie należało uczniom przypomnieć o właściwych zachowaniach w różnych miejscach i sytuacjach. Rozmowy takie podejmowali wychowawcy oraz zaproszony na spotkania z uczniami przedstawiciel KPP w Staszowie. Pan dzielnicowy, asp. szt. S. Kawalec spotkał się ze wszystkimi zespołami klasowymi, aby stosownie do wieku uczniów, porozmawiać z nimi o bezpiecznych zachowaniach.

Życzymy wszystkim uczniom radosnych i bezpiecznych ferii.

„Bezpieczne ferie” – informacja dla rodziców.

26-01-2023, G K