Dzień Dobrych Uczynków

W tym roku obchody tego ważnego dla nas dnia zmieniły swoją formę. Tym razem nie było cukierków „przypominajek” o wzajemnej życzliwości i aforyzmów. Słowa zamienione zostały w czyny. Cała społeczność szkolna zaangażowała się w akcję charytatywną na rzecz ciężko chorej dziewczynki o imieniu Gabrysia. Z inicjatywy przewodniczącej Rady Rodziców zorganizowaliśmy w szkole kiermasz wypieków: ciast, ciasteczek, babeczek. Było kolorowo, pachnąco i przede wszystkim bardzo, bardzo smacznie. A wszystko to dzięki naszym uczniom, ich wspaniałym rodzicom oraz nauczycielom, którzy na jedno słowo „działamy” zaangażowali się w to dzieło pomocy.

Dziękujemy tym osobom, które odwiedziły nasz kiermasz. Jaką kwotę udało nam się wspólnie zebrać? Wkrótce dowiemy się, gdyż dwie pełne puszki Fundacji „Rycerze i Księżniczki” zostały przekazane do przeliczenia.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej szkolnej akcji. Mamy nadzieję, że w ten sposób pomożemy maleńkiej Gabrysi w powrocie do zdrowia, czego z całego serca jej życzymy.

Koordynator akcji: B. Wójcik

22-05-2017, G K