Bożonarodzeniowe Warsztaty Recyklingowe

W poniedziałek 12 grudnia klasa IIIA wzięła udział w warsztatach recyklingowych przygotowanych przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Rzędowie.

Zajęcia zaczęły się prezentacją oraz pogadanką na temat prawidłowego segregowania śmieci podczas której, dzieci wykazały się dużą wiedzą.

Uczniowie wykorzystując stare i niepotrzebne materiały takie jak papiery ozdobne, gazety, rolki po papierze toaletowym przygotowali dwie prace plastyczne czyli przepiękne kartki świąteczne oraz bałwanki i aniołki z rolek. Każdy uczestnik na koniec spotkania otrzymał dyplom oraz drobny upominek.

mgr Magdalena Hajduła

19-12-2022, G K