BIAŁA SZKOŁA 2020

W dniach 10-14.02.2020 uczniowie klas V, VI i VIII uczestniczyli w Białej Szkole w Białym Dunajcu.

Biała szkoła to śródroczny, kilkudniowy wyjazd dydaktyczno - wypoczynkowy uczniów. Odbywa się w okresie zimowym i jest formą aktywnego wypoczynku, połączonego z nauką jazdy na nartach i snowbordzie, edukacją przyrodniczą, regionalną. Wyjazd w góry pozwala na realizację celu głównego: naukę jazdy na nartach i snowbordzie na stokach Koziniec - Czarna Góra i Jurgów.

Przez trzy dni uczestnicy w towarzystwie instruktorów narciarstwa, zdobywali szlify doskonaląc jazdę na nartach. Część grupy próbowała swoich sił na snowbordzie. Był też Park Trampolinowy w Nowym Targu, Kino 7D w Zakopanem, Termy, spacery po Krupówkach wśród straganów z regionalnym rękodziełem. W wyjeździe uczestniczyło 39 uczniów naszej szkoły.

B.R.

28-02-2020, G K