Bezpiecznie do szkoły

Bezpieczeństwo uczniów jest jednym z podstawowych zadań wychowawczo - profilaktycznych realizowanych przez naszą placówkę. Dlatego też każdego roku, już we wrześniu, odbywają się pierwsze spotkania uczniów z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Staszowie.

5 września pan dzielnicowy Sławomir Kawalec odwiedził uczniów klasy Ia, a następnie klasy Ib. Rozmawiał dziećmi o zasadach bezpiecznego zachowania w drodze do szkoły i w czasie powrotu do domu. Uczniowie wysłuchali cennych porad pana policjanta, mogli także dopytać o właściwe zachowanie w trudnych dla nich sytuacjach.

Dziękujemy naszemu gościowi za pierwszą lekcję bezpieczeństwa. Czekamy na kolejne.

23-10-2018, G K