Bal karnawałowy

Bal karnawałowy to niezwykły dzień, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było w PSP nr 3 w Staszowie w dniu 17.02.2020r.

Tego dnia już od rana w szkole pojawiły się dzieci z klas 1-3 w kolorowych strojach. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, na hali sportowej można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, rycerzy, strażaków, policjantów i wiele innych postaci.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Grupę Animacyjną „Frajda”, która zachęcała dzieci do tańca z przygotowaną muzyką, która była rytmiczna i skoczna. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc we wspólnych zabawach. Nie zabrakło również konkursów, w których chętnie uczestniczyły.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, co było głównym celem tego balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

27-02-2020, G K