AKCJA #SZKOŁA PAMIĘTA

W piękny i słoneczny dzień - 29 października 2021r. - przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Klubu Wolontariusza włączyli się w akcję Ministerstwa Edukacji i Nauki "Szkoła pamięta" i odwiedzili staszowski cmentarz, by tam oddać hołd poległym w czasie wojny żołnierzom oraz poznać historię Grobu Nieznanego Żołnierza.

Uczniowie nie pozostali obojętni wobec opuszczonych grobów i z zapałem uporządkowali dwa zaniedbane nagrobki. Tym samym dzieci udowodniły, że takie małe czyny mogą sprawiać ogromną satysfakcję i stać się fundamentem do powstania wielkich przedsięwzięć.

02-11-2021, G K